A. Fatih Ulusoy

Kurucumuz

Ulusoypark olarak, inşaat sektöründe Ulusoy İnşaat A.Ş. markamızla, büyümemizi inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Prensibimiz dürüst, çalışkan, hızlı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz yıldan bu yana kısa bir sure de bir çok projeyi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Ulusoy İnşaat A.Ş., çevreye ve faaliyet gösterdiği bölgenin mimarisine, kültürel değerlerine, insanlarına saygı duymaktadır.

Bu bizim kurumsal anayasamızın temel ve değişmez gerçeğidir.

Ana büyüme eksenlerimiz olan makine ve inşaat iş kollarımızın yanında turizm, yatırım ve danışmalık alanlarındaki faaliyetlerimiz çeşitlenerek büyüyecektir

Öncü ve yenilikçi ürün ve hizmet sunumdaki yetkinliğimiz müşteri sayımızın her geçen gün artmasını ve daha geniş bir yelpazede hizmet sunmamızı sağlayacaktır.

Bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkanını veren kişi, kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Hakkımızda

Ulusoypark, güçlenen sermaye yapısı, yeni yönetim anlayışı ve yatırımlarını çeşitlendirme çabası içinde olan Ulusoypark’a bağlı şirketleri temsil eder. Ulusoypark Topluluğu’nun temel ilgi alanları Türkiye’nin hızla büyüyen sektörleri olan inşaat ve turizmdir. İnşaat sektöründe Ulusoy İnşaat A.Ş olarak, turizm sekteründe ise Ulusoylar Turizm A.Ş olarak hizmet vermekteyiz.

Ulusoypark’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Ulusoypark; güvenilir, devamlı gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye’de kalkınmaya büyük katkılarda bulunmaya devam ediyor. Bugün yine sektörümüze ivme kazandıran bir güç olmak adına sağlam, dinamik yapımızla çalışıyor, projeler üretip uyguluyor, çağın gelecek vadeden iş kollarında araştırmalarımızı sürdürüyoruz.

Tarihçe

1987 yılında kurulan Efor Havuz, otel ve sitelere havuz/sauna imalatı ve projeleri ile yapı sektörüne destek vermektedir. Efor Havuz Opak, Ezarrı, Joyzone, Spaform, Dımensıon One Spas, Spa Form, Klafs ve Waterair markaların Türkiye de satışını yürütmektedir. 

2006 yılında kurulan Ulusoy İnşaat A.Ş. proje hayatına konut ve işyeri projeleri ile başlamıştır. Özellikle konut projelerinde uzmanlaşmış olan Ulusoy İnşaat A.Ş. yön olarak kendisini A, A+ konut sektörüne odaklamış durumdadır. Ulusoy İnşaat A.Ş. inşaat sektörünün yanında proje ve gayrimenkul geliştirme üzerine çalışmaktadır.

2012 yılında kurulan Ulusoylar Turizm A.Ş., B-SUITES markası ile Gebze Organize Sanayii Bölgesinde 94 odalı ilk konaklama tesisini açmıştır.